O nas

>
O nas

Magma - naturalne wyroby

Magma to jedna z najbardziej uznanych marek wśród producentów wyrobów z dzianin wełnianych.

Okres kilku ostatnich lat, gdy z rodzinnej firmy bardzo dynamicznie przekształciliśmy się w duże, skutecznie prosperujące przedsiębiorstwo produkcyjne, utwierdził nas w przekonaniu o sile priorytetów, o które nieustannie dbamy od początku naszej działalności. Nieprzerwanie najważniejsze są dla nas: najwyższa jakość naturalnych surowców, ekskluzywność produktów oraz ich jak najlepsze dopasowanie do potrzeb odbiorców i aktualnych trendów zdrowego stylu życia.

Utrzymując pozycję jednego z najskuteczniejszych i najlepiej ocenianych dostawców w kraju, coraz mocniej rozwijamy swoją działalność także na rynku zagranicznym, m.in. w Holandii, Finlandii, Estonii, Czechach, Japonii oraz Kanadzie.

W naszym katalogu znaleźć można m.in. wełniane artykuły odzieżowe, pościele z wełny, rehabilitacyjne akcesoria wełniane, wełniane artykuły dziecięce oraz artykuły z wełny dla zwierząt domowych, jak również szereg produktów wzbogacających wyposażenie wnętrz.

Co niezwykle istotne, wykorzystywana w nich czysta i naturalna wełna owiec wykazuje bardzo bogate właściwości oraz niezwykłą skuteczność leczniczo-rehabilitacyjną, którą potwierdziliśmy specjalnymi badaniami. Prozdrowotne cechy wykorzystywanego przez nas surowca dokumentują przyznane firmie Magma polskie i międzynarodowe certyfikaty jakości. We wszystkich naszych nowych inicjatywach konsekwentnie utrzymujemy jeden wspólny mianownik: ideę fizycznej sprawności i zdrowego stylu życia. Właśnie dlatego ani na moment nie ustajemy w rozbudowywaniu i udoskonalaniu linii produktowej, by zawsze spełniała ona rosnące wymagania wszystkich klientów. Chcąc szybko docierać do każdego z nich, nie wykluczamy rozbudowy naszej sieci dystrybucyjnej. Dokładne dane teleadresowe centrali oraz ogólnopolskich przedstawicielstw naszej firmy można odnaleźć na stronie kontakt. Zapraszamy do współpracy!

Opinie klientów

Bardzo miły kontakt i fachowa pomoc. Terminowa realizacja zamówień to atut tej szwalni. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi jakość usług jest naprawdę wysoka, a właściciele firmy otwarci na negocjacje.
Polecam z całego serca. Agata
Firma MAGMA to rewelacyjny partner. Produkuje produkty wysokiej jakości na czas. Prawdziwa fala energii, co do której nie powinieneś mieć wątpliwości! polecam współpracę!
Niki